Výběr těch nejlepších tipů na dárky

O letošních svátcích oslavte svůj dokonale severský kávový moment s Nespresso a vychutnejte si pocit “Fika”
Letos si Nespresso pro svou tradiční sváteční kolekci ztělesňující kulturní trendy Hygge a FIka vybralo téma severských momentů.

Kávy jsou inspirované skandinávským životním stylem a jsou výzvou udělat si čas na setkání s rodinou a přáteli, na chvilku se zastavit v předvánočním shonu a především užít si společné chvíle u šálku kávy a něčeho dobrého. 

Směs Variations Nordic Almond Cake Flavoured vychází z tradičních skandinávských chutí a nabízí kombinaci aroma mandlí a vanilky, která se inspiruje tradičním norským koláčem Kvæfjordkake. 

Variations Nordic Cloudberry Flavoured nabízí jemnou trpkou chuť ostružiníku morušky, jež roste v extrémním klimatu severských zemí. Zakulacený základ kávy Livanto je obohacený o ovocné tóny a jemnou kyselinku.

Pro ty, kteří raději chtějí zůstat věrní černé kávě, je tu Nordic Black. Káva je aromatickou směsí zrn Arabica z Afriky a Jižní Ameriky, jejíž elegantní sladké ovocné tóny doplňuje hladká a vytrvalá chuť obilovin a společně tak vytvářejí lehkou černou kávu střední intenzity.

Více informací naleznete na www.nespresso.com