Výběr těch nejlepších tipů na dárky

Dětský lyžařský komplet Snoxx Bambino v prodejnách i e-shopu HERVIS SPORTS
Zimní sezóna je za dveřmi! A jako každý rok překvapeně zjistíme, že naše děti rostou jako z vody a jejich loňské oblečené je opět malé, což znamená jediné...

Zimní sezóna je za dveřmi! A jako každý rok překvapeně zjistíme, že naše děti rostou jako z vody a jejich loňské oblečené je opět malé, což znamená jediné – opět musíme utratit nemalé peníze za nové. Jednička na trhu se sportovním oblečením Hervis má ale řešení!

Řeč je o kompletu dětských lyžařských kalhot a bundy Bambino od značky Snoxx, které se prodává v Hervisu v několika barevných provedeních pro holčičky i kluky. Jeho hlavní předností je to, že je tzv. rostoucí. V rukávech i nohavicích najdete stahovací pásky. Pokud za ně zatáhnete, látka se roztáhne, přičemž tímto způsobem můžete dosáhnout zvětšení až o jednu velikost. Díky tomu vám odpadnou starosti s každoroční obměnou šatníku.

Komplet Snoxx Bambino od Hervisu je vyroben ze 100% polyesteru. Samozřejmostí jsou vlastnosti jako odolnost proti vodě a větru, či elasticita a prodyšnost. Dětskou lyžařskou bundu této sady pořídíte za výhodných 2 199 Kč, lyžařské kalhoty za 1 899 Kč. Více informací na www.hervis.cz!