Výběr těch nejlepších tipů na dárky

Oslavte Vánoce třpytem a leskem kolekce Nocturne španělské značky Tous
Kolekce Nocturne je určena pro všechny milovníky elegantních šperků, kteří rádi podlehnou symbolickým motivům značky Tous.

Šperky jsou vyrobeny z pozlaceného stříbra s pavé diamanty Mix Color, které svým třpytem oslavují toto mimořádné období roku. - Vánoce. Kolekce Nocturne se skládá z ikonických symbolů značky: křížek představující tradici, medvídek reprezentující něžnost, měsíček jako symbol ženskosti, srdce symbolizující lásku a protáhlá tyčka jako symbol bezpečí.

Třpyt diamantu

Diamanty jsou v této kolekci zasazovány s využitím klenotnické techniky pavé do vrstvy tmavého stříbra. A právě tato kombinace dodává šperkům přirozený lesk a moderní nádech. 
Diamanty Mix Color jsou charakteristické odstíny light white, light yellow a light brown. A právě díky tomu, že nemají jednotnou barvu, vytvářejí kombinace těchto odstínů jedinečně rozmanité barevné efekty.

Stříbrná varianta

Pro ty, kteří patří mezi milovníky tradičních symbolů značky Tous, ale upřednostňují stříbrnou variantou, je kolekce Nocturne dostupná také v jednoduché verzi ze stříbra.