Výběr těch nejlepších tipů na dárky

Vánoční tip: krém, který obsahuje nejúčinnější antioxidanty přírodního původu
Znáte Matuzalem? Pokud ne, doporučujeme zbystřit. Tato informace vám totiž snadno může změnit kvalitu vaší pleti.

Společnost Matuzalem vznikla jako přirozené pokračování cesty, kterou započalo objevení originální metody umožňující vznik jedinečného komplexu flavonoidů. Tyto vysoce účinné přírodní antioxidanty poskytují buňkám přirozenou ochranu proti škodlivému působení volných radikálů a člověk je v rostlinné stravě přijímá od počátku své existence. Maximální využití antioxidačního potenciálu, kterým flavonoidy disponují, stálo na začátku úsilí vedoucího k úspěšnému objevu unikátní metody, jež chrání buňky před poškozením a předčasným stárnutím.

Jaké kosmetické přípravy a doplňky stravy s unikátním komplexem přírodních antioxidantů - flavonoidů z čajovníku doporučujeme zařadit do vaší denní péče?

Matuzalem Krém

Je jemný se sametovou texturou a lehkým vstřebáváním. Jeho pravidelným používáním snadno předejdete tvorbě vrásek, zpomalíte stárnutí pleti a zanecháte pleť krásně hydratovanou, hebkou a mladistvě svěží.

Matuzalem Tělové mléko

Pečující mléko, které se snadno roztírá, vás překvapí svou lehkostí a přinese vám okamžitý pocit pohodlí. Pečuje o pokožku, zanechává ji hydratovanou, hedvábně vláčnou a navíc ji ochrání před vnějšími negativními vlivy prostředí a regeneruje ji.

Matuzalem Kapky

Skvělý doplněk stravy s obsahem silných antioxidantů - flavonoidů z čajovníku, vinných hroznů a vitaminu B a C. My si jeho chuť naprosto zamilovali. Bonusem navíc je, že posiluje vitalitu a imunitu.

Více se dozvíte na www.matuzalem.com